• amyvantilborg

Wat was het leuk!De eerste twee voorstellingen zitten er weer op en wauw wat was het leuk! Heel Bisonder om zo makkelijk met je publiek te kunnen praten. Zij kunnen op ons reageren en wij als speler zullen ons daar met improvisatie doorheen moeten slaan. Gelukkig kunnen al onze spelers fantastisch improviseren en was het dus weer een super succes! De interactie met het publiek maakt het voor onze spelers weer extra leuk, je kunt van alles op je dak krijgen!


We hebben fantastisch publiek gehad, heel aandachtig maar ook heel open, ze stelde vragen of hadden opmerkingen over het verhaal waar wij dan vervolgens op konden reageren. Wij hopen dat u het net zo Bisonder heeft ervaren als wijzelf! Maar aan de reacties mag ik denk ik wel zeggen dat dat zo is 😉


We willen iedereen bedanken die van deze eerste voorstelling weer een succes heeft gemaakt! En wij zouden zeggen... Op naar volgend weekend! 🕊

13 keer bekeken0 reacties

Recente blogposts

Alles weergeven

"Eindeloos"

We mogen weer!! Op vrijdag avond 25 juni 2021 en zaterdag avond 26 juni 2021 zal theateravond 'Eindeloos' plaatsvinden in Theater De Vijfzinnen. Ter afsluiting van IkToon. Theatergroep Bisonder is gev

Hugo de Groot

Onze spelers Ed en Corine hebben samen met Gorkum TV een teaser opgenomen ter ere van Hugo de Groot die vandaag exact 400 jaar geleden is ontsnapt uit Slot Loevestein. Theatergroep Bisonder zal vanaf